Lišta výběru rubrik.
 MR-2 je velmi atraktivního vzhledu, tělo je kompaktní a bez zbytečných "ozdob". Na hřbetě je tělo opatřeno standardní 20 mm širokou lištou pro montáž optiky nebo kolimátoru a navíc i jakousi variantou přepravní rukojeti opatřené pro změnu paintballovými 11 mm drážkami pro montáž paintballového kolimátoru, který je oproti "klasickým" kolimátorům podstatně levnější a tudíž i širokým masám dostupnější:)

 Kolínko je boční což samozřejmě být musí, jinak bychom při použití optiky hleděli na centerfeed místo na nepřítele. Zde je jen opravdu škoda že není oboustranně použitelné tak, jak tomu bylo např. u legendární VM 68.

 Natahování zbraně je opět "military style" a je totožné s natahováním závěru u zbraní M 4/16 a dává tak hráči pocit reality. MR-2 je vybaven polymerovou rámovou pažbou která je velká, pevná a odnímatelná, nebude-li vám tedy z nějakého důvodu vyhovovat, velmi jednoduše ji můžete odstranit bez jakéhokoliv dalšího vlivu na funkčnost zbraně. Pod pažbou je umístněn (tak jako u všech Spyderů) šroub sloužící pro seřizování úsťové rychlosti.

 Pažbička je "spyderovská", celkem pohodlná, ale znám i lepší. Uvnitř je ukryta baterie a "elektronika" kterou uvedeme v život posuvným spínačem na hřbetě pažbičky a která MR-2 dává údajnou kadenci až 22 kul/sec. Tímto spínačem také přepínáme mezi jednotlivými módy. Spoušť je dvouprstá a její krok jde nastavit a to nově bez nutnosti rozebrání zbraně. Bottom line je v přední části krytý praktickou a pohodlnou ručkou která pomáhá zlepšit úchop zbraně a navíc chrání  hadici před případným poškozením a kterou chcete-li můžete pro větší efekt nahradit třeba napodobeninou zásobníku AK 47.

 Hlaveň je opět standardní  spyderovská dlouhá 12",  není špatná a je i vcelku přesná, ale přece jenom chceme-li maximální výkon, je potřeba ji vyměnit za lepší.

 Při střelbě se MR-2 choval tak, jak se od něj očekávalo, tedy jako Spyder:) Byl relativně přesný, rychlý, hlučný a velmi "friendly" Z asi šesti set vystřílených kuliček DraXxus Blaze Field náhodně vybraných z palety v paintballshopu Brno, dovozce a distributora  značky DraXxus  a za použití 20 oz CO2 a zásobníku Evo II byly pouze 2 trhy, což přičítám nové nezaběhané a neseřízené zbrani a to se MR-2 opravdu nešetřil a Aleš z teamu Mafia "kropil" co to dalo.

  Spyder MR-2 je tedy dle mého názoru podařený značkovač, pěkného vzhledu a dobrého výkonu, v této e verzi i dostatečně rychlý, spolehlivost je dána značkou. Jeho výhodou proti konkurenci je velmi snadná a rychlá rozborka a jednoduchost provedení, vyložené slabiny jsem žádné neobjevil, samozřejmě s přihlédnutím na danou kategorii.

Preferovaná Lokace?

Lesy,Louky (375 | 15%)
Budovy, Usedlosti (406 | 17%)
Zákopy,Bunkry (394 | 16%)
Kombinace Budova x Les (414 | 17%)
Jiné... (419 | 17%)

Preferovaný styl?

Postupné dobývání (449 | 19%)
CTF (475 | 20%)
Obrana x Útok (488 | 21%)
Scénáře (527 | 23%)
Jiné... (403 | 17%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (592 | 38%)
Ne (457 | 29%)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one